Бердянський державний педагогiчний університет, факультет фiлологii та соцiальних комунiкацiй

Бакалаврат

Телефон
+380(61)533-62-44 - приймальна ректора
Сайт
Адрес
71100, Бердянськ, улица Шмідта, 4, центральний корпус
Адрес
71100, Бердянськ, улица Горького, 19, ФФСК

1.ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ «БАКАЛАВР»

2.Освітньо-професійні програми*:

Середня освіта (Українська мова і література). Англійська мова. Сертифікати ЗНО з української мови і літератури; історії України; іноземної мови (англійська або французька, або німецька) або географії.

Середня освіта (Українська мова і література). Зарубіжна література. Сертифікати ЗНО з української мови і літератури; історії України; іноземної мови (англійська або французька, або німецька) або географії.

Середня освіта (Мова і література (російська)). Англійська мова. СертифікатиЗНО з української мови і літератури; іноземної мови (англійська або французька, або німецька); історії України або географії.

Середня освіта (Мова і література (англійська)). Болгарська мова. СертифікатиЗНО з української мови і літератури; іноземної мови (англійська); історії України або географії.

Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга - німецька). Сертифікати ЗНО з української мови і літератури; іноземної мови (англійська); історії України або географії.

Журналістика. Сертифікати ЗНО з української мови і літератури; історії України; математики або іноземної мови (англійська або французька, або німецька).

За освітньо-професійною програмою Середня освіта (Мова і література (англійська)). Болгарська мова здійснюється прийом на заочну форму навчання за результатами внутрішніх випробувань на скорочений термін навчання (1 рік 10 місяців) на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.